Calendar

lun mar mie joi vin sâm Dum
1
2
MICA SIRENĂ 10:00
MICA SIRENĂ @ Teatrul Tony Bulandra - Sala Studio
mart. 2@10:00
[:ro]MICA SIRENĂ[:] @ Teatrul Tony Bulandra - Sala Studio | Târgoviște | Județul Dâmbovița | România
Regia și scenariul: Gabriel Apostol Scenografia: Oltea-Clara Darângă Răsnovanu    
3
4
5
6
O NOAPTE FURTUNOASĂ 12:00
O NOAPTE FURTUNOASĂ @ Teatrul Tony Bulandra - Sala Studio
mart. 6@12:00
[:ro]O NOAPTE FURTUNOASĂ[:en] - copie[:] @ Teatrul Tony Bulandra - Sala Studio
operă de Paul Constantinescu  după comedia omonimă de I.L. Caragiale Un spectacol de Traian Savinescu   Teatru de animație, dedicat spectatorilor peste 12 ani
O NOAPTE FURTUNOASĂ 14:00
O NOAPTE FURTUNOASĂ @ Teatrul Tony Bulandra - Sala Studio
mart. 6@14:00
[:ro]O NOAPTE FURTUNOASĂ[:en] - copie[:] @ Teatrul Tony Bulandra - Sala Studio
operă de Paul Constantinescu  după comedia omonimă de I.L. Caragiale Un spectacol de Traian Savinescu   Teatru de animație, dedicat spectatorilor peste 12 ani
7
8
9
MICA SIRENĂ 10:00
MICA SIRENĂ @ Teatrul Tony Bulandra - Sala Studio
mart. 9@10:00
[:ro]MICA SIRENĂ[:] @ Teatrul Tony Bulandra - Sala Studio | Târgoviște | Județul Dâmbovița | România
Regia și scenariul: Gabriel Apostol Scenografia: Oltea-Clara Darângă Răsnovanu    
10
11
12
REGINA ZĂPEZII 10:00
REGINA ZĂPEZII @ Teatrul Tony Bulandra - Sala Mare
mart. 12@10:00
[:ro]REGINA ZĂPEZII[:en]REGINA ZĂPEZII - AMÎNAT[:] @ Teatrul Tony Bulandra - Sala Mare
după H.C. Andersen Adaptarea și regia: Nicolae Poghirc Decor și costume: Mc Ranin Muzica: Remus Negoșanu Coregrafia: Andreea Drugulescu și Valentin Dobriță Distribuția: Gerda – Teodora Colț Magicianul cel rău,…
13
MICA SIRENĂ 10:00
MICA SIRENĂ @ Teatrul Tony Bulandra - Sala Studio
mart. 13@10:00
[:ro]MICA SIRENĂ[:] @ Teatrul Tony Bulandra - Sala Studio | Târgoviște | Județul Dâmbovița | România
Regia și scenariul: Gabriel Apostol Scenografia: Oltea-Clara Darângă Răsnovanu    
14
15
16
DEGEȚICA 10:00
DEGEȚICA @ Teatrul Tony Bulandra - Sala Studio
mart. 16@10:00
DEGEȚICA @ Teatrul Tony Bulandra - Sala Studio | Târgoviște | Județul Dâmbovița | România
de Hans Christian Andersen un spectacol de Monica Baldea  
17
18
19
MĂRUL DE AUR 10:00
MĂRUL DE AUR @ Teatrul Tony Bulandra - Sala Studio
mart. 19@10:00
[:ro]MĂRUL DE AUR[:] @ Teatrul Tony Bulandra - Sala Studio | Târgoviște | Județul Dâmbovița | România
după Frații Grimm Un spectacol de Monica Baldea Cu Ana Maria Cucută
20
DEGEȚICA 10:00
DEGEȚICA @ Teatrul Tony Bulandra - Sala Studio
mart. 20@10:00
DEGEȚICA @ Teatrul Tony Bulandra - Sala Studio | Târgoviște | Județul Dâmbovița | România
de Hans Christian Andersen un spectacol de Monica Baldea  
21
22
23
MOTANUL ÎNCĂLȚAT 10:00
MOTANUL ÎNCĂLȚAT @ Teatrul Tony Bulandra - Sala Studio
mart. 23@10:00
MOTANUL ÎNCĂLȚAT @ Teatrul Tony Bulandra - Sala Studio | Târgoviște | Județul Dâmbovița | România
de Charles Perrault regia: Alin Antemir  
24
LOLO ȘI BOBO 10:00
LOLO ȘI BOBO @ Teatrul Tony Bulandra - Sala Studio
mart. 24@10:00
[:ro]LOLO ȘI BOBO[:] @ Teatrul Tony Bulandra - Sala Studio | Târgoviște | Județul Dâmbovița | România
un spectacol de Loredana Grigoriu  
25
26
INIMA RECE 12:00
INIMA RECE @ Teatrul Tony Bulandra - Sala Mare
mart. 26@12:00
[:ro]INIMA RECE[:en] - copie[:] @ Teatrul Tony Bulandra - Sala Mare
de Wilhelm Hauff Regie: Lică Gherghilescu Scenografie: Mc Ranin Dramatizare: Victoria Gavrilescu    
27
28
29
30
31
ALBĂ CA ZĂPADA ȘI CEI ȘAPTE PITICI 10:00
ALBĂ CA ZĂPADA ȘI CEI ȘAPTE PITICI @ Teatrul Tony Bulandra - Sala Studio
mart. 31@10:00
ALBĂ CA ZĂPADA ȘI CEI ȘAPTE PITICI @ Teatrul Tony Bulandra - Sala Studio | Târgoviște | Județul Dâmbovița | România
Regia: Viorica Máté Scenografia: Eugenia Tărășescu Jianu Muzica: Venczel Péter  

Comentariile sunt închise.