Calendar

lun mar mie joi vin sâm Dum
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
HÄNSEL ȘI GRETEL 10:00
HÄNSEL ȘI GRETEL @ Teatrul Tony Bulandra - Sala Studio
ian. 12@10:00
[:ro]HÄNSEL ȘI GRETEL[:] @ Teatrul Tony Bulandra - Sala Studio | Târgoviște | Județul Dâmbovița | România
de Frații Grimm Regia: Georgeta Lozincă Muzica:  Zeno Apostolache-Kiss  
13
HÄNSEL ȘI GRETEL 10:00
HÄNSEL ȘI GRETEL @ Teatrul Tony Bulandra - Sala Studio
ian. 13@10:00
[:ro]HÄNSEL ȘI GRETEL[:] @ Teatrul Tony Bulandra - Sala Studio | Târgoviște | Județul Dâmbovița | România
de Frații Grimm Regia: Georgeta Lozincă Muzica:  Zeno Apostolache-Kiss  
14
15
16
17
REGINA ZĂPEZII 12:00
REGINA ZĂPEZII @ Teatrul tony Bulandra - Sala Mare
ian. 17@12:00
[:ro]REGINA ZĂPEZII[:] @ Teatrul tony Bulandra - Sala Mare
după H.C. Andersen Adaptarea și regia: Nicolae Poghirc Decor și costume: Mc Ranin Muzica: Remus Negoșanu Coregrafia: Andreea Drugulescu și Valentin Dobriță Distribuția: Gerda – Teodora Colț Magicianul cel rău,…
18
19
AMINTIRI DIN COPILĂRIE 10:00
AMINTIRI DIN COPILĂRIE @ Teatrul Tony Bulandra - Sala Mare
ian. 19@10:00
[:ro]AMINTIRI DIN COPILĂRIE[:] @ Teatrul Tony Bulandra - Sala Mare | Găești | Județul Dâmbovița | România
Scenariu de Nicolae Poghirc după Ion Creagă Un spectacol de: Nicolae Poghirc
20
MOTANUL ÎNCĂLȚAT 10:00
MOTANUL ÎNCĂLȚAT @ Teatrul Tony Bulandra - Sala Studio
ian. 20@10:00
MOTANUL ÎNCĂLȚAT @ Teatrul Tony Bulandra - Sala Studio | Târgoviște | Județul Dâmbovița | România
de Charles Perrault regia: Alin Antemir  
21
22
AMINTIRI DIN COPILĂRIE 10:00
AMINTIRI DIN COPILĂRIE @ Casa de Cultură Râmnicu Sărat
ian. 22@10:00
[:ro]AMINTIRI DIN COPILĂRIE[:] @ Casa de Cultură Râmnicu Sărat | Târgoviște | Județul Dâmbovița | România
Scenariu de Nicolae Poghirc după Ion Creagă Un spectacol de: Nicolae Poghirc
AMINTIRI DIN COPILĂRIE 12:00
AMINTIRI DIN COPILĂRIE @ Casa de Cultură Râmnicu Sărat
ian. 22@12:00
[:ro]AMINTIRI DIN COPILĂRIE[:] @ Casa de Cultură Râmnicu Sărat | Târgoviște | Județul Dâmbovița | România
Scenariu de Nicolae Poghirc după Ion Creagă Un spectacol de: Nicolae Poghirc
23
HÄNSEL ȘI GRETEL 10:00
HÄNSEL ȘI GRETEL @ Teatrul Tony Bulandra - Sala Studio
ian. 23@10:00
[:ro]HÄNSEL ȘI GRETEL[:] @ Teatrul Tony Bulandra - Sala Studio | Târgoviște | Județul Dâmbovița | România
de Frații Grimm Regia: Georgeta Lozincă Muzica:  Zeno Apostolache-Kiss  
24
25
26
ALBĂ CA ZĂPADA ȘI CEI ȘAPTE PITICI 10:00
ALBĂ CA ZĂPADA ȘI CEI ȘAPTE PITICI @ Teatrul Tony Bulandra - Sala Studio
ian. 26@10:00
ALBĂ CA ZĂPADA ȘI CEI ȘAPTE PITICI @ Teatrul Tony Bulandra - Sala Studio | Târgoviște | Județul Dâmbovița | România
Regia: Viorica Máté Scenografia: Eugenia Tărășescu Jianu Muzica: Venczel Péter  
27
ALBĂ CA ZĂPADA ȘI CEI ȘAPTE PITICI 10:00
ALBĂ CA ZĂPADA ȘI CEI ȘAPTE PITICI @ Teatrul Tony Bulandra - Sala Studio
ian. 27@10:00
ALBĂ CA ZĂPADA ȘI CEI ȘAPTE PITICI @ Teatrul Tony Bulandra - Sala Studio | Târgoviște | Județul Dâmbovița | România
Regia: Viorica Máté Scenografia: Eugenia Tărășescu Jianu Muzica: Venczel Péter  
28
29
MĂRUL DE AUR 10:00
MĂRUL DE AUR @ Teatrul tony Bulandra - Sala Studio
ian. 29@10:00
[:ro]MĂRUL DE AUR[:] @ Teatrul tony Bulandra - Sala Studio | Târgoviște | Județul Dâmbovița | România
după Frații Grimm Un spectacol de Monica Baldea Cu Ana Maria Cucută
30
31
REGINA ZĂPEZII 12:00
REGINA ZĂPEZII @ Teatrul Tony Bulandra - Sala Mare
ian. 31@12:00
[:ro]REGINA ZĂPEZII[:] @ Teatrul Tony Bulandra - Sala Mare
după H.C. Andersen Adaptarea și regia: Nicolae Poghirc Decor și costume: Mc Ranin Muzica: Remus Negoșanu Coregrafia: Andreea Drugulescu și Valentin Dobriță Distribuția: Gerda – Teodora Colț Magicianul cel rău,…

Comentariile sunt închise.